Świąteczna Niedziela

Wyszliśmy z MM na śniadanko do Einstein Bros. Mimo, że mamy pełną lodówkę, po wczorajszej sutej kolacji zachciało się zmiany menu. Nie było odwiedzin rodziców, nie było witania rodziców u mnie. Tamte lata już za mną i nigdy nie powrócą.

Córcia po pracy wpadła po wałówkę, zmęczona – musiała być w pracy o 4am, bossowa złamała biodro i córcia musi wyrabiać się z dokumentami. Nikt nie jest jej w stanie pomóc. Ten tydzień będzie miała trudny. Wierzę, że da sobie radę.

MM pojechał Uberem na lotnisko, zostałam jak zwykle z pieskami. Świąteczna niedziela jest bardzo słoneczna i taka temperatura mogłaby być przez cały rok.

Syn niestety nie mógł przyjechać po wałówkę. W trakcie pracy miał krwotok z nosa, przyszli mu z pomocą pracownicy oraz jego dyrektorka. Po powrocie do domu miał po raz drugi. Za dużo pracuje i się przejmuje ale jak tego nie robić. Odpowiedzialne stanowisko wymaga odpowiedzialności. Valeria wracając od swojej mamy zajechała i odebrała moje specjały. Zapomniałam dać prawdziwe smakołyki i musiałam jej dostarczyć w umówionym miejscu bo była już na autostradzie gdzie nie ma możliwości zawrócenia. Zjechała na najbliższym exit a ja dojechałam do niej.

Zajechałam jeszcze po drodze do sklepu, kupiłam orzeszki ziemne i laskowe. Moje wiewióry napewno będą zadowolone i wejdą do klatki a ja wywiozę je po kolei do lasu, prawdziwego lasu. Wczoraj jedna weszła i MM wywiózł nad jeziorko. 🐿🐿🐿🐿 Mam nadzieję na całe stado wiewórek jutro. Obym nie musiała dodatkowo tankować samochodu. 🚘🚘🚘🚘🚘

Dzisiejszy dzień dobiega końca, a właściwie jest już późny wieczór – 8:45pm.

Miłego Lanego Poniedziałku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s