Bez okular

Tak jak mówiłam. Ciężki dzień, dziś miałam. Teraz jestem leniuszek kanapowiec. Później przeniosłam się do sypialni. Zmęczona zdrzemnęłam się, pieski w holu, Amber jak zawsze chrapała. Przebudziło mnie szczekanie piesków. Exterminator przyjechał. We wtorek był od komarów, dziś od innych domowych owadów. Komary – opryski miesięczne. Domowe owady – 3 miesięczne. I tak to dziala. Zbliża się termin oprysków i owady, komary, kleszcze i inne obślizgłe włazi i łazi po mieszkaniu, fruwa na zewnątrz. Po opryskach jest spokój. Facet pochodził po mieszkaniu, popryskał, na zewnątrz wokół i blisko domu. Wczoraj wylazły mrówki i z takiej szparki, że trzeba przyglądać się używając szkła powiększającego. Z kontaktu elektrycznego nocą wyłażą maciutkie pajączki. Mam nadzieję, że …. przez jakiś czas ich nie ujrzę.

Okulistyczna klinika – zadzwonili z informacją o zmianie mojej wizyty. No tak, byłam przekonana, że założę nowe okulary, lecz nie dzisiaj. Wizytę mam na 12go lipca. Pozostali lekarze, milczą, chociaż …. dzwonili wczoraj od specjalisty, nie odebrałam, myślę, że po moim drugim telefonie chcieli przyspieszyć mi wizytę. Niestety nie odebrałam telefon, był TAM a ja GDZIEŚ TAM. 

Córcia zajechała do mnie w drodze ze szkoły, miała dziś egzaminy. Nie jest zadowolona, nie była skupiona, zrobiła durną pomyłkę w odpowiedzi. Oczekiwała A a jest wzorowym studentem. Jest nie pocieszona, dostała B. Syn nie ma jeszcze wyników z wczorajszego testu z finansów. 

Córcia zrobiła mi porządek w baryku, odstawiła sobie dwa wina. Oczywiście, że dałam. Przecież tego wszystkiego do śmierci nie wypiję, gdybym nie dokupowała, to co innego. Wzięła barszcz ale zapomniała śmietanę. Miło mi było widzieć córcie w moim domu. Miło, bardzo miło spędziłam z nią czas. Dziś też widziałam syna, zawiozłam jemu barszcz, śmietanę  i kajzerki. 

Teraz…..8:19pm czekam na tel od MM. Jutro wraca. 

Hurrrraaaa‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️MM w domku będzie do 4 lipca. Całe 4 nocki‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s