Sen to zdrowie, a praca wzbogaca😁😁😁💵💵💵💵

Pracowałam w mrzawkę, deszcz, słoneczko.  Po południu około 3 pm rozpadało się na dobre, skryłam się w domku, po prysznicu wskoczyłam do łóżeczka. No i usnęłam, zmęczona i wymoczona. 

Nie miałam ochoty wracać na swoje “pole”. Słoneczko wabiło przez szparki między żaluzjami a oknem, że znów przebrałam się  w robocze ciuchy. Leniwie zaczynałam swoje niedokończone wciąż projekty. Zaczęłam od wykopywania małpiej trawy. Rozrosła się bardzo, nie nadawała już uroku. Powolutku wciągnęłam się do roboty, skończyłam po 8pm. Ciemno się zrobiło, praca przy lampie to żadna praca. 

Prawie 2 godzinne spanie w ciągu dnia, dodało energii do pracy lecz źle działa na sen  w nocy. 

Nie mogę usnąć. 

2 thoughts on “Sen to zdrowie, a praca wzbogaca😁😁😁💵💵💵💵

  1. U nas też deszczowo i praca idzie mozolnie. Mam wrażenie z dnia na dzień przyszła jesień, a ciało i głowa nie są jeszcze na to gotowe 🤔 Ale lecę za 2 dni na urlop więc doładuję baterie. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wykończnie ogrodu planowo! 🙂

    Like

    • U mnie również deszczowo, deszcz zapowiadają na następny tydzień. Mimo to pracuję. Za trzy tygodnie lecę do Polski. Odpocznę w swoim domku, dotrzymam towarzystwa mamusi, ogólnie żadnych prac ogrodowo-domowych nie planuję. Miłego i spokojnego odpoczynku życzę.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s