Przykre zdarzenie

Dlaczego starszy pan miał wysiąść ze swoim rowerem? Nie ważne do lekarza jechał (jak powiedział) czy tylko chciał podjechać kilka przystanków. Jeśli można wprowadzać do miejskiej komunikacji rowery, to wprowadził. Czy pani z dzieckiem w wózku nie mogła poczekać na następny autobus? Dlaczego pasażerowie nie pomogli starszemu panu pomóc się przesunąć aby i wózek się zmieścił? Chcieli starszego pana za wszelką cenę usunąć? Czy jak starszy to gorszy?

Starszy pan użył bluźnierstw? Bo… może i ja i każdy z nas by tak się zachował, będąc atakowanym przez cały autobus pasażerów.

Przykre … zapłaciłam, jadę kilka przystanków i każą mi wynosić się z autobusu, bo za stara, bo z rowerem, bo z za dużymi torbami lub walizką, bo jestem w kapeluszu itp.

Osoba czekająca na przystanku nie jest jeszcze pasażerem autobusu, biletu jeszcze nie skasowała a ma większe prawa od pasażera.

Jestem oszołomiona. Pani z dzieckiem w wózku ( zakładam że dziecko nie było chore bo wybrałaby inny środek lokomocji aby dobrać się do lekarza, szpitala, przychodni) również wybrała się na przejażdżkę.

W tym autobusie rozegrała się bitwa starego pokolenia z młodym. Pokazano jak szanujemy starszych ludzi.

Pasażerom tego autobusu, co tak krzyczeli, proponuje, rower ….

Tacy ludzie to kanalje.

Kobieta z dzieckiem w wózku nie wsiadła do autobusu.

Więc, dlaczego wypędzili dziadka?

14 thoughts on “Przykre zdarzenie

  • I zauważ, że atakującymi nie są nastolatkowie, którzy dopiero uczą się życia.
   Nie rozumiem tego ataku, kobieta z dzieckiem w wózku nie wsiadła do autobusu. Jaki był sens wypędzania starszego pana z rowerem?

   Like

   • Żadnego zrozumienia, kompromisu, negocjatora. Atak na hura.
    Kierowca autobusu nie zajął żadnego stanowiska. Przecież to kierowca dba o biezpieczeństwo pasażerów w autobusie. Mój cyrk ale…nie moje małpy i wtrącać się nie będę….stanowisko jak najbardziej chwalebne.

    Like

 1. Nie znoszę tego filmiku! Najgorsze jest to, że gdy któryś z portali opublikował ten film na FB, ludzi komentarze były podobne do tych z autobusu. Najwięcej agresji do starszych przejawiały kobiety, zwłaszcza “męczennice matki”… Brakuje słów, aby to skomentować.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s