Dieta bez cudów

W mojej kuchni od poranka zaczęto skanować kody na opakowaniach produktów, na zawartość w nich calorii tych dobrych i złych, cukrów i innych utrwalaczy. Nie rozumiem tej logiki, jeśli logika może być nie logiczna.

Wczoraj lodówki można było nie zamykać, aż uchwyty były bardzo upaćkane. Z 8miu godzin pracy, moze 3 były efektywne, pozostałe przestane przed lodówką. Miniony tydzień bez GYM.

Aż, tu nagle zryw!!!! Siłownia, liczenie kalorii, opowiadanie co, jak, ile. Koszulka zrolowała się na brzuchu jak u misia uszatka. 2X za małe, 3X jeszcze pasuje. Jeśli dwudniowe odchudzanie będzie polegać na liczeniu kalorii i nic po za tym, efektów po roku nie będzie, chyba że w tyciu.

Diety cud nie było i nie będzie. Każdy musi zbilansować swoją dietę ( co spożywa) do własnych potrzeb. Pracowałam z weganką, od „traw” można również utyć, jeśli będzie się jeść 24/24. Tylko silna wola, pomoże nam przymknąć usta na 3 smaczną kanapkę, następną czekoladkę itp.

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia! 😂😂😂😂😂😂😂

Życzę spokojnego dnia

14 thoughts on “Dieta bez cudów

    • Elunia, zależy od wielkości talerza i potrzebny jest ruch. Jedna dieta nie działa na wszystkich. Ale moja dieta IDIOT (tak się nazywa i wcale nie dla idiotów) jest diabelnie restrykcyjna ale i słonia ruszy, tylko trzeba jej przestrzegać. Nie trzeba wykonywać wygibasów ale i nie żreć po odstawieniu diety. Jednemu pomaga kawa a innemu jogurt. Każdy musi słuchać swego ciała. MM chodzi znów na siłownie ale…je dużo. Można powiedzieć … guzik to prawda, że siłownia pomaga. Trzeba zwrócić też uwagę na metabolizm, który jest oporny po osiągnięciu pewnego wieku. Nie będę się wymądrzać, czasami i ja nie mam silnej woli i nażrę się słodkości.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s