Będzie zdrowo 

Tak, tak, przez zimę, której u mnie nie było. Dwa-trzy dni przymrozku się nie liczy. Przytyłam. Przybyło fałdek i wagi. Pożerałam najwięcej słodkości. Batony, ciasteczka, ciasta i lody a wszystko w tej ameryce podwójnie, może i potrójnie słodsze niż gdziekolwiek. Pożerałam bułeczki i chlebek mojego wypieku. Jak nie zjeść jeśli bułeczki pachnące a chlebek taki, jak marzenie🙃na zakwasie. Pożerałam słodkie i ociekające sokiem, słodkie owoce. Miód do herbaty i dużoooo cukru do kawy. Kawa bez śmietanek smakowych, nie ma smaku. Tutaj muszę powiedzieć, że w Polsce piłam czarną bez cukru i śmietanek, taki szatan. 

Smak mi się chyba zatracił. 

Postanowiłam zastosować dietę odchudzającą.  Straszna ta moja dieta, wiem … jeśli przetrwam 3-go dnia to będzie z górki. Trzeciego dnia będzie ssało w żołądku i wcale nie z głodu, ze zmiany pożywienia. Nie będzie, też podjadania. Nie będzie słodkości, pieczywa, makaronów, ryżu i ziemniaków. Wszystko wszystkim, chyba umrę bez chleba i ziemniaków. 😀Bez słodyczy wytrzymam, ale chleb? Ten co układał tą dietę to musiał nie lubić jeść. Warzywa, ryby, jajka, niektóre owoce, mięso chude, szynki, można jeść i trzeba jeść co 4 godziny z zegarkiem w ręku. Dlatego też rozpoczynam od dziś, mam wolny cały tydzień. 

To będzie pierwszych 11-ście dni. Po nich następuje trzy dni, żarcia!!!! Niestety, po jedenastu dniach, już nie chce się jeść. 

Dołożę do tego trochę sportu i za 11 dni będą widoczne wyniki. 

Oczywiście boję się tej diety, zawsze jak ją zaczynałam, bałam się, zawsze wytrzymywałam. Teraz też wytrzymam. 

W pierwszych dniach mogę być trochę osłabiona, kupiłam witaminy w pastylkach do rozpuszczenia w wodzie. 

Dochodzi 3pm. Dziś będzie dietetyczny dzień.!!!

One thought on “Będzie zdrowo 

  1. Trzymam kciuki i łączę się w “cierpieniu” 😉 Też zbieram się do zmiany diety więc będę Pani kibicować. Dla mnie zima była podobnie bezlitosna. Smutki najłatwiej topić w słodyczach.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s