******

Godzina jeszcze wczesna, kilka minut po 5pm a ja wskoczyłam do łóżka. Nie wiem czy to wina diety, czy wczorajszego przemęczenia. Może wszystko razem? Może nie powinnam się przemęczać, stosując dietę. Witaminki piję, ciśnienie krwi jest w normie, więc gdzie tkwi błąd. Nic mi się nie chce. Jednak wolne dni mi nie służą. Dobrze, że jutro jadę do pracy to się rozruszam. Pojemników z dołu ulicy, nie chce mi się zabierać. Jutro po powrocie z pracy to zrobię. Nie chciało mi się, znieść do skrzynki pocztowej listów z kartkami wielkanocnymi. Nic mi się nie chce. A o jedzeniu mogę myśleć, bo też mi się nie chce jeść, o słodyczach mogę również myśleć, nic się nie dzieje. Na nic chęci. Puste są dni. Jak MSJ mieszkał ze mną, zawsze coś się działo. MCD przyjechała, to podwójnie się działo. Dom był pełen życia, teraz cisza i w uszach szumi. Wiem, że już nie wrócą, że nic nie będzie jak dawniej, tylko co raz częściej dokucza mi samotność. Wymyśliłam wymianę szafek w kuchni i wszelkich urządzeń, tylko…czy na pewno chcę bałaganu. Możliwe, że wymyśliłam to, aby coś się działo. 

Życie moje staje się monotonne i przewidywalne. Straszne. Ale prawdziwe. 

Nie zapiszę się do koła seniorów. Nie chcę być jak oni, dłubać na drutach lub gadać o wnukach. Wnuków nie mam i wcale o nich nie myślę. Jeśli będą, to będą dzieci u moich dzieci, nie u mnie. Mogę popilnować ale nie mogę wychowywać teraz inne czasy, jestem wprawdzie na bieżąco ale teoretycznie. Praktycznie to sklep, dom, praca czasami wyskok gdzieś do ludzi. Jak zawsze jajko jest mądrzejsze od kury. Teraz wychowuje się dzieci inaczej. Co będę udawać światową. Jeśli ja w wieku 4 lat nie wiedziałam co to jest tv, teraz mojej siostry wnuk, włącza komputer. 😁

Nowe pokolenie nowe prawa. 

____________

Głowa boli, na pewno nie z głodu. Dziś z rana kaszlałam, może wczoraj się przegrzałam i choroba idzie? Wczoraj  około  7 pm wietrzyk był chłodniejszy, a ja miałam całe plecy spocone. Chciałam dokończyć pakowanie 4 wora. Możliwe, że choroba podąża w moim kierunku, może chandra, a może jestem tylko wiosenne przemęczenie. 

____________

Tak jestem zmęczona. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s