Nie wyrażam zgody

aby z moich podatków były premier fundował kanapki, opiekę zdrowotną, mieszkania, paczki papierosów, może i samochody, nielegalnym koczującym na granicy.

Nie wyrażam zgody na darowanie nielegalnym choćby 1zł z moich podatków.

Wyrażam zgodę na zatrudnienie (sprzątanie lasów, ulic, szpitali itd) nielegalnych i aby każdy z nich zarobił na swoje utrzymanie.

Zanim polityki zatrudnienia nielegalnych nie posiadamy, nich zostaną tam gdzie są.

Byłam nielegalną, nie wyciągałam ręki po datki, niczego od nikogo nie oczekiwałam. Jadłam zielony spleśniały chleb i pracowałam ponad siły, chora i nie raz cierpiąca. W tym samym czasie moje dzieci do szkoły chodziły w porwanych trampkach i nie raz, nie miały na bułkę ze szkolnego sklepiku. Nie płakaliśmy z tego powodu. Płakaliśmy z tęsknoty.

13 letni syn aby zarobić, układał kostkę na prywatnych posesjach.

Nie wyrażam zgody na utrzymywanie nielegalnych!!!

Ten kto tak bardzo współczuje, niech weźmie ich na utrzymanie pod swój dach.

Przedtem proponuję z uwagą przeanalizować koran.

Widziałam wiele i nie godzę się na wykorzystywanie uczuć ludzi o dobrych sercach przez koczujących na granicy.

29 thoughts on “Nie wyrażam zgody

 1. Tylko, że u nas na granicy nawet tym ludziom nie zaproponowano nic! Srają w swoje gacie od 17 dni i piją wodę z kałuży!
  Uważasz, że to jest ludzkie traktowanie?

  Like

  • Wiedzieli na co się piszą. To nie era kamieniołomów. Elu jeśli uważasz że to nie ludzkie to oddaj im swoją emeryturę lub weź pod swój dach. Tak, uważam że to jest ludzkie. Nie ludzkim jest granie starszym osobom na uczuciach.

   Like

   • Mam za sobą wiele takich dyskusji i okrutne jest to, że każą mi do domu brać uchodźcę! Te sprawy są prawnie ustalone i to państwo powinno dać im schronienie, a nie ja! Przekonałam się jacy są okrutni ludzie, że nie stać ich na pomoc 32 osobom. To jest karygodne i gdzie podziało się człowieczeństwo.

    Like

   • Ale, dlaczego kraj który kochasz ma utrzymywać ludzi którzy dla tego kraju nic nie dadzą a wiele zabiorą? Człowieczeństwa nie ma, i nie będzie kiedy topór zawiśnie nad tobą. Kiedy wyrwą ci drzwi z zawiasów a ty skulona w kącie będziesz siedzieć. Takiej Polski chcesz? Już była tego namiastka. Miej dobre serce dla swojej rodziny i wnuków, sąsiadów znajomych. Multikulti fajne jest na filmach, w życiu jest bardzo niebezpieczne.

    Like

   • Naprawdę myślisz, że oni to są wszyscy zabójcami? Oni uciekają do innego życia, aby nikt im nie ucinał głowy. Jakie to smutne widzieć w tych ludziach na granicy terrorystów. Nie podałabyś im szklanki wody i kromki chleba tylko dlatego, że uciekli z kraju narwańców morderców.
    Gdzie jest wasze człowieczeństwo i Biblia, która czytacie przed snem?

    Like

   • Nic nie niosą ci ludzie ze
    sobą dobrego. Gdzie są ich paszporty, dokumenty? Nie twierdzę, że wszyscy zabójcy. Ale inaczej będziesz mówiła kiedy ci wnuczkę zgwałci taki multikulti. Czytałam, bardzo, bardzo wolno Koran i powiem, że boję się jej wyznawców. Poczytaj Elu a zrozumiesz, że drzwi trzeba i granice szczelnie zamknąć. Tylko człowiek nieświadom zagrożenia jest odważny lecz to nie jest odwaga. Naiwność i głupota.

    Like

   • Krysia jestem przeciwna zalewu Europy tymi ludźmi, ale od 2015 roku ten rząd nie zrobił dosłownie nic, by uszczelnić granice. Jednak stało się, że tam koczują ludzie – podkreślam ludzie, a nie psy, czy szczury i na oczach świata umierają! Nie czujesz dyskomfortu w tym temacie, bo mnie jest wstyd, że mam tak rząd! Jest tyle prawnych paragrafów, które jasno mówią jak należy zakończyć ten pad!
    Kaczyński ta kanalia powiedział, że mają tam zdychać i zdechną ludzie – podkreślam ludzie!

    Like

   • A dlaczego ten nierząd nie powiadamia tych ludzi jakie mają prawa, a trzyma ich na skrawku ziemi. Uważasz to za normalne? Oni nie mają siły cofnąć się, bo ich Łukaszenko nie puści!
    Uważam, że te nierząd nie ma serca. To są tortury! To sa do cholery ludzie!

    Like

   • Oni wiedzą jakie mają prawa i najlepiej żeby prawo polskie ich nie dotyczyło. Żadne tortury bo krew się nie leje. Media celowo piszą, żeby polsków zmiękczyć.
    Elu, poczytaj koran.

    Like

   • To nie tak moja droga, Tym tematem Kaczyński przykrywa swoje draństwa i tego nierządu jak złodziejstwo, niepotyzm, braki w służbie zdrowia i szkolnictwie, Protesty rolników też i tak dalej!

    Like

   • Krysiu a wiesz, że Polacy zwiewali z Polski w różne części świata i im pomagano! Pamiętam w Stanie Wojennym dostawy żywności i odzieży i nikt tego nie negował, bo białemu człowiekowi się należy! Świat nie nawidzi czarnoskórych i w tym jest problem, Brzydzimy się tymi ludźmi! Wiem, że nie wszyscy powinni być przyjmowani, a ja pisze tylko o 32 osobach!

    Like

   • Elu to nie jest proste, tutaj mamy ogromne multikulti z wyciągniętymi łapami do branie a nie do dawania np. pracy a z niej podatków. Takie multikulti ma maciutkich bobasków 4-6. Jak myślisz kto na nich haruje. W Polsce będą pracować twoje wnuki. Tych z granicy nie intetesuje kto im da szklankę picia, masz dać i to jest i początek i koniec. Wiedzą dokładnie, że chrześcijanin się ugnie i będą siedzieć do skutku. Weż pod uwagę, że to robi się pod publiczkę.
    Dobranoc Elu

    Like

   • Nie do Ciebie, a do wielu katolików w Polce, co to w niedzielę idą do kościoła i się modlą, a po powrocie do domu leją żonę i dzieci!
    Napiszę Ci, że Polacy są często gorsi od Talibów, bo to co dzieje się w Polskich domach jest nie do opisania. Także w komunikacji leją obcokrajowców i dochodzi do morderstw na własnych dzieciach.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s