2022 ROK ROZPOCZĘTY

Prawie mi się udało. Nie było domu pogrzebowego ale szpital to już się zrobił. Z rana MM mnie obsługiwał. Po polepszeniu się mego zdrowia obslugiwałam syna a za chwilę MMa.

Koło 8 pm zdjęłam pidżame i ubrałam się bardziej przyzwoicieć. MMa zwaliło całkowicie włącznie z biegunką. Co je i podjada to ja nie wiem, bo te podjadane ukrywa. Wystąpił stan podgorączkowy takie 36,8 -37 nawet nie potrzebowałam podawać termometru. Syn podobnie przeszedł biegunkę, stan podgorączkowy i obaj pocenie się osłabienie, ból głowy. Nie jedzą tego samego, więc biegunka miała inną przyczynę. Stres?

Zamowiłam pizze i skrzydełka w sosie miodowym BBQ. Picie procentowe i nie pozostało poświetach. Córcia kupiła szampany i sushi. No niestet MM nie był w stanie zejść na partet. Syn również nie był w formie ale przyszedł o 11:30pm. Petard mieliśmy na 30 minut nonstop strzelania. W tym roku wyjątkowo, więcej było strzelających.

Było bardzo przyjemnie. Nie, nie zapomniałam o MM. Zaglądałam, ale on prawie cały dzień spał, podobnie jak ja.

Nie ważne nastroje, bo nowy rok bez względu na nie, zawsze rozpoczyna sie 1stycznia.

11 thoughts on “2022 ROK ROZPOCZĘTY

  • Dziś od około 1pm jestem na prawdziwym chodzie i gdyby nie jutrzejsza niedziela poskakałabym do pracy. MM większość dnia przesypia i jest bardzo osłabiony. No właśnie nie wiadomo – covid? Po 3 strzepionce? Czy przeziębienie? Bo i to może być, łaził w klapkach po deszczu i twierdził … nic mi nie będzie. No to ma. To nic. Bo na pytanie … co tam podjadasz? NIC. Od NIC biegunki się nie ma drugi dzień. Uważajcie na siebie, pogoda jest zdradliwa. Dzis u nas było +22C tylko… wiaterek jakby z north, chłodnawy. Pozdrawiam

   Liked by 1 person

 1. A ja stawiam na jelitowke. Ona tak ma. Ale trzeba uważać i nie przemęczać się. Stres nie dopada wszystkich. A jelitowke łapie się bardzo szybko.
  Zdrowiej Ty i rodzina.
  To strzelanie mnie rozłożyło. 😄
  Nie jestem fanką.
  Uściski

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s