Gdyby….

Ale już zmęczona jestem deszczem 24 h. Chcę zmienić mokre ulice, szare dni na piękne słoneczne. Nie chcę słuchać już tego ciągłego dzwonienia deszczowego. Przyciskam – słoneczko rozświetla cały mój świat!!!!! Kwiaty podnoszą swoje główki, gałęzie prostują swoje ramiona a ludzie plecy. Ptaki z ukrycia wychodzą i zaczynają śpiewać. Brzydkie wiewiórki grzebią w ziemi bez pośpiechu. Dzień słoneczny się budzi, będzie ładnie, będzie cudnie!!!

Niestety takiego przycisku na swojej klawiaturze nie posiadam.

8 thoughts on “Gdyby….

  1. U nas pogoda wiosenna. Za kilka dni będę wysiewała do doniczek nasiona pomidorów. Na razie będą stały na oknie w domu. Do gruntu pójdą po 16 maja. Po przeniesieniu bloga na stronę Bloggera trudno mi było się w nim odnaleźć. Jeszcze teraz nie ze wszystkim sobie radzę.
    Poza tym marazm. Marysia.

    Like

    • Witam Marysiu. Dawniej bawiłam sie w wysiewanie i sadzonki ale po niepowodzeniach, dałam sobie z tym spokój. U mnie temperatury są za wysokie i się wszystko parzy. Mam też dużo cienia i wszystko dziczeje. Tak czy siak, nie sieje bo szkoda i pieniędzy i mojej pracy. Tobie Marysiu wiosennej pogody życzę.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s