Gdyby….

można byłoby jednym przyciskiem zmienić pogodę, to dziś bym to uczyniła. Zmieniłabym z deszczowej na słoneczko. Od tygodnia pada i pada. Nic też nie zapowiada że, słoneczko pojawi się w następnym tygodniu.

Więc, proszę o przycisk na zmianę pogody. Obiecuje że, nie będę korzystać zbyt często.

Ale już zmęczona jestem deszczem 24 h. Chcę zmienić mokre ulice, szare dni na piękne słoneczne. Nie chcę słuchać już tego ciągłego dzwonienia deszczowego. Przyciskam – słoneczko rozświetla cały mój świat!!!!! Kwiaty podnoszą swoje główki, gałęzie prostują swoje ramiona a ludzie plecy. Ptaki z ukrycia wychodzą i zaczynają śpiewać. Brzydkie wiewiórki grzebią w ziemi bez pośpiech. Dzień słoneczny się budzi, będzie ładnie, będzie cudnie!!!

Niestety takiego przycisku nie posiadam.

Więc, muszę być przygotowana nawet na przemoknięcie. Muszę pocierpieć trochę i przeczekać ten nieustający deszcz. Brrrrr

8 thoughts on “Gdyby….

  1. U nas pogoda wiosenna. Za kilka dni będę wysiewała do doniczek nasiona pomidorów. Na razie będą stały na oknie w domu. Do gruntu pójdą po 16 maja. Po przeniesieniu bloga na stronę Bloggera trudno mi było się w nim odnaleźć. Jeszcze teraz nie ze wszystkim sobie radzę.
    Poza tym marazm. Marysia.

    Like

    • Witam Marysiu. Dawniej bawiłam sie w wysiewanie i sadzonki ale po niepowodzeniach, dałam sobie z tym spokój. U mnie temperatury są za wysokie i się wszystko parzy. Mam też dużo cienia i wszystko dziczeje. Tak czy siak, nie sieje bo szkoda i pieniędzy i mojej pracy. Tobie Marysiu wiosennej pogody życzę.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s